Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAR
100-MHz, ±50 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing2 页9 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页10 年前
Datasheet5 页10 年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Case/Package
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Pins
6
Logic Function
Frequency
100 MHz
100 MHz
Interface
Memory Size
Min Supply Voltage
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
描述
Clock Oscillator LVPECL ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT LMK61E2 programmable timer -40C~85C 0.2ns 3.3V 3 (168Hours)