Texas Instruments CC2400RSU
RF Transceiver FSK 1.8V/2.5V/3.3V 48-Pin QFN EP Tube
NRND
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet84 页18 年前
Texas Instruments
Mouser
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.31%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
QFN EP
QFN
QFN
Number of Pins
48
Frequency
Data Rate
1 Mbps
1 Mbps
Interface
SPI
SPI
Current - Receiving
24 mA
24 mA
24 mA
Current - Transmitting
19 mA
19 mA
19 mA
Sensitivity (dBm)
-101 dBm
-101 dBm
Min Supply Voltage
1.6 V
1.6 V
1.6 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 days ago)
相关零件
ARM microcontrollers;Cortex M0+;32kB SRAM;256kB FLASH;1.8÷3.6VDC;48MHz;-40...85°C;QFN48;
Programmable Radio-on-Chip LPstar | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 40VFQFN
MicrochipATA5429-PLQW
RF Transceiver ASK/FSK 2.5V/3.3V/5V 48-Pin QFN EP T/R
描述
RF Integrated Circuits 2.4GHz ISM BAND RF TRANSCEIVER
RF TRANSCEIVER, 2400MHZ TO 2483MHZ, QFN-48