Texas Instruments BQ34Z100PWR-G1
Multi-chemistry Impedance Track™ standalone fuel gauge | battery gas gauge 14-TSSOP -40 to 85
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页1 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet64 页11 年前
Technical Drawing2 页15 年前
Upverter
LCSC
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.50%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Max Input Voltage
Min Input Voltage
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Max Charge Current
Max Output Voltage
Min Output Voltage
Max Output Current
Number of Cells
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Packaging
Digi-Reel®
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsBQ35100PWR
IC BATT MON MULTI-CHEM 14TSSOP / Battery Battery Monitor IC Multi-Chemistry 14-TSSOP
Texas InstrumentsBQ34Z110PWR
250mA 2.45V 2.5V 4.5V HDQ,I2C Battery Monitor TSSOP-14
Texas InstrumentsBQ76200PWR
Battery Monitoring/Battery Balancer Lead-Acid -0.3V to 100V 16-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesADM691AARU-REEL
IC,Power Supply Supervisor,CMOS,TSSOP,16PIN,PLASTIC
Analog DevicesDS2762AE+T&R
Battery Monitoring Li-Ion 4.275V 16-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesDS2761AE+025
Battery Monitor High-Precision Single Li+ 2.5V to 5.5V 16-Pin TSSOP
描述
Fuel Gauge Lead-Acid/Li-FePO4/Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH Automotive Medical 14-Pin TSSOP T/R
32A 2.45V 4.5V HDQ,I2C Battery Monitor TSSOP-14 , 1.2mm
ACTIVE (Last Updated: 2days ago) ALSO OPERATES IN SUPPLY VOLTGE 2.45TO 2.7V DUAL Tape & Reel (TR) battery management 4.5V 4.4mm -40C~85C TA