TE Connectivity RN73C1J1K1BTG
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C SMD T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页9 年前
IHS
Newark
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.09%
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityRN73C1J1K0BTDF
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE ConnectivityCPF0603B1K1E1
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-3YEB112V
Res Metal Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
63mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.1kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0603B1K1E
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1100ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3ARB112V
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-1614351-4
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1100ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRN73C1J1K1BTG
PanasonicERA3ARB102V
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity1-1614351-9
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C SMD T/R
PanasonicERA3ARB122V
Res Thin Film 0603 1.2K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Thin Film Resistor RN 0603 1K1 0.1%
Special Order: RN 0603 1K1 0.1% 10PPM CUT LENGTH Resistance Value: 1.1K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 1.1K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C1J1K1BTG | Internal Number: 1-1614351-5 | TE Connectivity | Holsworthy