TE Connectivity RN73C1J19K6BTDF
Res Thin Film 0603 19.6K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页9 年前
IHS
Newark
JRH Electronics
TE Connectivity
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
6
Resistance
19.6 kΩ
19.6 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
TE ConnectivityRN73C1J21K5BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 21500ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP5-1614352-6
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C SMD T/R
TE Connectivity / AMP2-1879134-8
Res Thin Film 0603 18.7K Ohm 0.1% 1/16W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 19.6K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3YEB203V
Res Metal Film 0603 20K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB183V
Res Metal Film 0603 18K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRN73C1J19K6BTDF
PanasonicERA3ARB1962V
Res Thin Film 0603 19.6K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA3ARB203V
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3ARB183V
Res Thin Film 0603 18K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 19600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thin Film Resistors-SMD RN 0603 19K6 0.1% 10PPM
Special Order: RN 0603 19K6 0.1% 10PPM 1K RL Resistance Value: 19.6K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 19.6K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C1J19K6BTDF | Internal Number: 3-1879134-0 | TE Connectivity | Holsworthy