TE Connectivity RN232-1.6-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.6A 10mH 170mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicELF-21C015A
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Wurth Elektronik7448640409
Choke, Common Mode, 2.8Mh, 1.6A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 7448640409
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN122-2-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 2A 6.8mH 156mOhm Horizontal Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
TE ConnectivityRN102-1-02-3M0
Common Mode Chokes Dual 3000uH 10kHz 1A 0.21Ohm DCR Thru-Hole
描述
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.17Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 10Mh, 1.6A, Rad; Dc Current Rating:1.6A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN232-1.6-02-10M
RN232-1.6-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN232-1.6-02-10M | Internal Number: 816571-SF | TE Connectivity | Schaffner