TE Connectivity RN122-2-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 2A 6.8mH 156mOhm Horizontal Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
TME
Master Electronics
3 个月趋势:
-5.44%
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN222-2-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 2A 6.8mH 156mOhm Vertical Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
TE ConnectivityRN214-1.5-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH 123mOhm Vertical Choke
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.5A 6.8MH 123MOHM HORIZONTAL RN SERIES
ACM Series 0805 90 Ohm 400 mA 190 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Wurth Elektronik744230900
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CNSW LNFLTR0603 90OHM 100MHZ 550MA
描述
RN122 Common Mode Choke 300VAC 2A 6.8mH Horizo
Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 2A 0.156Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 6.8Mh, 2A, Rad; Dc Current Rating:2A; Product Range:Rn Series; Inductance:6.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN122-2-02-6M8
Choke, Common Mode, 6.8 mH, 2 A
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN122-2-02-6M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN122-2-02-6M8 | Internal Number: 816515-SF | TE Connectivity | Schaffner