TE Connectivity RN222-1-02-18M
Common Mode Chokes / Filters 1A 18mH 630mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
TME
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN122-1-02-18M
Common Mode Chokes / Filters 1A 18mH 630mOhm Horizontal Choke
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.63Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 6800uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN112-0.6-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.6A 0.49Ohm DCR Thru-Hole
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 1A 0.63Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 18Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN222-1-02-18M
RN222-1-02-18M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN222-1-02-18M | Internal Number: 816564-SF | TE Connectivity | Schaffner