TE Connectivity RN212-0.6-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.6A 0.49Ohm DCR Thru-Hole
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
TME
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.26%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN112-0.6-02-15M
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
TE ConnectivityRN202-0.6-02-4M4
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 4.4mH 380mOhm Vertical Choke
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
TE ConnectivityRN102-0.6-02-4M4
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.6A 4.4MH 380MOHM HORIZONTAL RN SERIES
描述
Filter, Common Mode, 15Mh, 0.6A, Rad; Dc Current Rating:600Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.6-02-15M
RN212-0.6-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.6-02-15M | Internal Number: 816543-SF | TE Connectivity | Schaffner