TE Connectivity RN212-3.6-02-0M4
Common Mode Chokes / Filters 3.6A 0.4mH 27mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.95%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
DLW Series 2020 500 O 50 V SMT Wirewound Common Mode Choke Coil Chip
DLW5B Series 50 V 4 A 500 Ohm SMT Wirewound Chip Common Mode Choke Coil
Common Mode Chokes Dual 330Ohm 100MHz 4A 0.027Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN112-3.6-02-0M4
Choke/Filter; Common Mode; 3.6A 0.4mH 27mOhm Horizontal Choke
TE ConnectivityRN214-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN112-4-02-0M7
Common Mode Chokes Dual 700uH 10kHz 4A 0.024Ohm DCR Thru-Hole
描述
Common Mode Chokes Dual 400uH 10kHz 3.6A 0.027Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 400Uh, 3.6A, Rad; Dc Current Rating:3.6A; Product Range:Rn Series; Inductance:400Μh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-3.6-02-0M4
RN212-3.6-02-0M4 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 3.6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 3.6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-3.6-02-0M4 | Internal Number: 815701-SF | TE Connectivity | Schaffner