TE Connectivity RN214-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
TME
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+111%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN114-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Horizontal Choke
TE ConnectivityRN112-4-02-0M7
Common Mode Chokes Dual 700uH 10kHz 4A 0.024Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 56mΩ 5.00 x 5.00mm CHOKE_5X5MM_SM OriginalμH 2A 1.4KΩ 2.35mm
TE ConnectivityRN212-4-02-0M7
Common Mode Chokes / Filters 4A 0.7mH 24mOhm Vertical Choke
DLW Series 2020 500 O 50 V SMT Wirewound Common Mode Choke Coil Chip
Common Mode Chokes / Filters 500ohms 2A 60V 1206 Common Mode Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 1500uH 10kHz 4A 0.034Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 1.5Mh, 4A, Rad; Dc Current Rating:4A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-4-02-1M5
RN214-4-02-1M5 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-4-02-1M5 | Internal Number: 816559-SF | TE Connectivity | Schaffner