TE Connectivity RN204-2-02-1M1
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 57mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN114-2.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 2.5A 0.063Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-2-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.8mH 74mOhm Horizontal Choke
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 56mΩ 5.00 x 5.00mm CHOKE_5X5MM_SM OriginalμH 2A 1.4KΩ 2.35mm
TE ConnectivityRN202-2-02-1M1
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 70mOhm Vertical Choke
Dual Line 1.4 kOhm 2 A 56 mOhm DCR Wirewound Chip Common Mode Choke Coil
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 1100uH 10kHz 2A 0.057Ohm DCR Thru-Hole
RN204 COMMON MODE CHOKE 300VAC
COMM MODE CHOKE DUAL 1.1MH 2A TH-HOLE
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN204-2-02-1M1, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Filter, Common Mode, 1.1Mh, 2A, Rad; Dc Current Rating:2A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.1Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN204-2-02-1M1
RN204-2-02-1M1 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN204-2-02-1M1 | Internal Number: 815691-SF | TE Connectivity | Schaffner