TE Connectivity RN202-2-02-1M1
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 70mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
Master Electronics
TME
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN102-2-02-1M1
Ind Common Mode Choke 1.1mH 2A 70mOhm -30% to 50% 4-Pin Radial
TE ConnectivityRN212-2-02-1M0
Common Mode Chokes / Filters 2A 1mH 70mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN216-2-02-3M3
Common Mode Chokes / Filters 2A 3.3mH 70mOhm Vertical Choke
Dual Line 1.4 kOhm 2 A 56 mOhm DCR Wirewound Chip Common Mode Choke Coil
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes 900Ω@100MHz 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 2.00mm 2A 60mΩ 900Ω
描述
Common Mode Choke, 1.1 mH, 2 A, RN Series, Radial
Common Mode Chokes Dual 1100uH 10kHz 2A 0.07Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 1.1Mh, 2A, Rad; Dc Current Rating:2A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.1Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN202-2-02-1M1
300V 2A 2 1.1mH@ 10 kHz 70m¦¸(Typ) , 18.2mm*8.8mm*13.8mm
RN202-2-02-1M1, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN202-2-02-1M1 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN202-2-02-1M1 | Internal Number: 816541-SF | TE Connectivity | Schaffner