TE Connectivity RN152-6-02-3M9
Common Mode Chokes / Filters 6A 3.9mH 42mOhm Horizontal Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
element14 APAC
Master Electronics
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.34%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN122-4-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.8mH 42mOhm Horizontal Choke
Choke, Common Mode, 400 Ohm, 2.1 A, 4mm x 4mm x 1.4mm
TE ConnectivityRN222-4-02-3M3
Common Mode Chokes / Filters 4A 3.3mH 46mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN214-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 56mΩ 5.00 x 5.00mm CHOKE_5X5MM_SM OriginalμH 2A 1.4KΩ 2.35mm
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 3900uH 10kHz 6A 0.042Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 3.9Mh, 6A, Rad; Dc Current Rating:6A; Product Range:Rn Series; Inductance:3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN152-6-02-3M9
RN152-6-02-3M9 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN152-6-02-3M9 | Internal Number: 816535-SF | TE Connectivity | Schaffner