TE Connectivity RLP73M1JR056JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.056ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页7 年前
TE Connectivity
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
Introduction Date2012-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
PanasonicERJ-3BWJR056V
Res Thick Film 0603 0.056 Ohm 5% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R