TE Connectivity KUHP-5AT1-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 30A SPDT (( 60.5mm 35.38mm 62.51mm)) Flange Power Relay
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页1 年前
Datasheet5 页1 年前
Farnell
TE Connectivity
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.07%