Omron MGN1C-AC120
Relay, E-mech, Power, SPDT, 30A, Ctrl-v 120AC, Vol-rtg 240/28AC/DC, Pnl-mnt
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页23 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.90%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2007-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity9-1393127-9
Power Relay 120VAC 30A SPDT (( 63.3mm 63.75mm 57.9mm))
TE ConnectivityPRD-5AY0-120
Electromechanical Relay 120VAC 290Ohm 25A SPDT (63.3x63.75x57.9)mm Power Relay