TE Connectivity KHU-17D16-24
Power Relay 24VDC 5A 4PDT(28.17mm 21.82mm 32.54mm) Socket
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
LTB Date2024-11-29
LTD Date2025-12-19
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
TE ConnectivityKHAU-17D11-24
Power/Signal Relay, 4 Form C, 4Pdt, Momentary, 0.038A (Coil), 24Vdc (Coil), 850Mw (Coil), 2.5A