TE Connectivity ER7415RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页12 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet40 页15 年前
Datasheet16 页18 年前
Sager Electronics
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
相关零件
TE ConnectivityROX3SJ15R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 15Ohm 3W
TE ConnectivityROX1SJ15R
Through Hole Resistor, Rox Series, 15 Ohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityROX2SJ15R
Through Hole Resistor, Rox Series, 15 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsRSMF1JT15R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT15R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT15R0
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 15Ohm 2W
TE ConnectivityROX3SJ15R
TE ConnectivityFCA615RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ15R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ER CGS 0.236Diax0.531L 6.00mmx13.50mm 3W 15Ohm 0/ +60ppm/C
Res Wirewound 15 Ohm 5% 3W 0ppm/C to 60ppm/C Conformal AXL Ammo Pack
15 Ω, Wire Wound, Power Resistor Resistor, 5 %, 13.5 x 6 mm, 2 Termination, Ammo Packed, Resistance Class Up to 1kΩ, 3 W, 0 – 60 ppm/°C, CGS ER
Special Order: ER74 15R 5% AMMO PK Resistance Value: 15 Ω Element Type: Wire Wound Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: 3 W Through-Hole Resistor | 15 Ω Wire Wound Power Resistor 5 % | Part Number: ER7415RJT | Internal Number: 1623746-7 | Alias Number: ER7415RJTJIT | TE Connectivity | CGS