TE Connectivity CRGH2512J680R
Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
TE Connectivity
Electro Sonic
Master Electronics
3 个月趋势:
-0.16%
Introduction Date1997-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityCRGH2512J680R
Yageo GroupRC2512JK-07680RL
RC Series 2512 1 W 680 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupAC2512JK-07680RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 680Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity3522680RJT
Fixed Resistor, Thick Film, 3W, 680Ohm, 5% +/-Tol, -100, 100Ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-07620RL
Res, 620R, 5%, 1W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2512JK-07620RL
TE Connectivity5-1622820-7
Resistor, Thick Film, Res 680 Ohms, Pwr-Rtg 1 W, Tol 5%, SMT, 2512 | TE Connectivity 3520680RJT
描述
CRGH Series 680 Ohm 5 % 2 W ±100 ppm/°C SMD Thick Film Power Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 680ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 680R 2W
CRGH2512 5% 680R 2W Resistance Value: 680 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 680 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J680R | Internal Number: 6-1879501-9 | TE Connectivity | NEOHM