TE Connectivity CRGH2512J1K2
Res Thick Film 2512 1.2K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页2 年前
Datasheet4 页7 年前
Datasheet4 页8 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.66%
Introduction Date2011-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityCRGH2512J1K2
Yageo GroupRC2512JK-071K2L
Res Thick Film 2512 1.2K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity35221K2JT
Res Thick Film 2512 1.2K Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP7-1879501-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1100ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-071K1L
Res Thick Film 2512 1.1K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2512JK-071K3L
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1.3kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1200ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Thick Film, 2W,
1.2K¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.35mm*550¦Ìm
电阻, 1K2, 5%, 2W, 2512, 厚膜;
CRGH2512 5% 1K2 2W Resistance Value: 1.2K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 1.2K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J1K2 | Internal Number: 7-1879501-5 | TE Connectivity | NEOHM