TE Connectivity CPF-A-0805B680RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 680ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页1 年前
Datasheet6 页11 年前
3 个月趋势:
Restocked
备用零件
Price @ 1000
Stock
6,555
Authorized Distributors
6
Resistance
680 Ω
680 Ω
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB681V
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07680RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 680Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 680ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP5-1614884-8
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA6AEB7320V
Res Thin Film 0805 732 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB621V
Res Thin Film 0805 620 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Precision Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive AEC-Q200 T/R
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 680R, 0805
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 680R, 0805; Re; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 680R, 0805; Resistance:680ohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ran
Special Order: CPF A 0805 680R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 680 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 680 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B680RE1 | Internal Number: 3-2176217-1 | TE Connectivity | NEOHM