TE Connectivity CPF-A-0603B30RE1
Res Thin Film 0603 30 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页7 年前
element14 APAC
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,452
Authorized Distributors
6
Resistance
30 Ω
30 Ω
30 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP1-1676481-9
Res Thin Film 0603 30 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityRP73PF1J30R1BTDF
Res Thin Film 0603 30.1 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP2-1676481-0
Res Thin Film 0603 33 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30.1ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
CPF A 0603 30R 0.1% 25PPM 1K RL
30¦¸ ¡À0.1% ¡À25ppm/¡æ 0603 1.55mm*800¦Ìm*550¦Ìm
Special Order: CPF A 0603 30R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 30 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 30 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B30RE1 | Internal Number: 2176216-7 | TE Connectivity | NEOHM