TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S07
DRC RoHS Compliant 2012 Cap (Cover) Dust IP68 Plug Connector Housing UL94V-0 125C 68.58mm
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页1 年前
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+72.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-38S01-P017
Combination Line Connector, 38 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
TE ConnectivityDRC26-40SA
DEUTSCH DRC Series 40 Position 4 Row 4.42 mm Pitch Black Housings Plug Connector
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 1 Port, Black, Peg, Lead-Free
Rectangular Power Connector, 36 Contact(S), Male Or Female, Receptacle
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 36 loaded, 1 Port, Brown, Peg, Lead-Free
描述
Combination Line Connector, 50 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
DEUTSCH DRC Black 50 Way Plug Connector, 07 Key
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG 50P ASM DEUTSCH DRC SERIES
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
PLG, 50P, BLK, N, 07 Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 50 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity