TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页1 年前
Datasheet6 页1 年前
TE Connectivity
ODG (Origin Data Global)
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+54.15%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityDRC12-40PA
Automotive Connector Housing, DRC, Receptacle, 40 Ways, AMP DRC Series Size 16 Pin Contacts