TE Connectivity / CGS TLM2HER056JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.056 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet5 页10 年前
符号封装
3D下载
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 56mOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJ-B1CJR056U
Res Thick Film 2010 0.056 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-2176157-2
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.056 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Res Thick Film 2010 0.056 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1000ppm/C Pad SMD Automotive T/R
RES LOW RESISTANCE 2010 0.056 OHM 1/2W 1% SMD
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.75W, 0.056ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
CURRENT SENSE RES, 0R056, 5%, 750 MW
Power Inductors - SMD TLM 2010 0.75W R056 5% 100PPM 4K RL