TDK YFF15SC1E103MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (20MHz to 4000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页7 年前
IHS
Newark
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
相关零件
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=10nF, LxWxT:0.6x0.3x0.3mm
16V 10nF X5R ±20% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.01uF 10volts X7R 20%
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.01 uF, 6.3 V, ± 20%, X7R, 0201 [0603 Metric]
KYOCERA AVX04026C103MAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V .01uF X7R 0402 20% Tol
6.3V 10nF X7R 卤20% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
Cap Feed Through 0.01uF 25VDC 20% Pad Flat 0402 125C
EMI Feedthrough Filters 0402 25V 0.01uF X7S 20% 1A
10nF 25V ¡À20% 1A 25V 0402 1mm*550¦Ìm*550¦Ìm
10nF 卤20% 80m惟 SMD-4P,0.5x1mm Feed Through Capacitors ROHS
FEEDTHROUGH Capacitor, 10000PF, 25V, 0402;
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 25V, 1A, 4 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 25V 0402
Filter, Feed Through, 0.01Uf, 1A, 0402; Capacitance:10000Pf; Voltage Rating:25V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:1A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-Sc Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1E103MT000N.