TDK VLS252010CX-6R8M
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
数据表和文档
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.93A 0.368Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.02A 0.33Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.87A 0.468Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENMDKK3030T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1A 0.437Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1.1A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
描述
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
FIXED IND 6.8UH 860MA 372M OHM
Inductors For Power Circuits, Wound Ferrite
INDUCTOR, SHIELDED, 6.8UH, 1.01A, 20%