TDK VLF12060T-4R7N7R7
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 7.7A 11.6mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页23 年前
Newark
_legacy Avnet
iiiC
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF12060T-4R7N7R7 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1KHz 8Q-Factor Ferrite 8.5A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 8.2A 0.0155Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.7A 0.0135Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 0.015Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10165T4R7NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 5.88A 0.0135Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4746
INDUCTOR, SHIELDED, 4.7UH, 20%; Inductance:4.7µH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.011ohm; DC Current Rating:9.1A; Q Test Frequency:100kHz; Inductor Case Style:SMD