Bourns SRR1280A-4R7Y
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-58.86%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 8.2A 0.0155Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 6.8A 0.0155Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1KHz 8Q-Factor Ferrite 8.5A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.7A 0.0135Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A 0.018Ohm DCR 3131 T/R
描述
100KHz 30MHz 8.8A 8.2A 22@7.96MHz 4.7¦ÌH 15.5m¦¸ ¡À30% SMD,12.5X12.5MM , 12.5mm*12.5mm*8mm
Ind12.5X12.5X7.5Mm,4.7Uh30%8.2A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRR1280A-4R7Y
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 8.2A 0.0155Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
FIXED IND 4.7UH 8.2A 15.5MOHM SM
SRR1280A Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 4.7muH
INDUCTOR, POWER, 4.7UH, 8.8A, 30%
INDUCTOR, 4.7UH, 8.8A, 30%, POWER; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 8.2A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 8.8A; Product Range: SRR1280A Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC