TDK VLF12060T-100M6R2
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.4A 16mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页23 年前
Newark
_legacy Avnet
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF12060T-100M6R2 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 6.5A 0.018Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 7.8A 0.01488Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 4339
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 7A 0.034Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 5.1A 14.88mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS10155T100MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 4.4A 0.024Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4746
VLF Series 10 uH ±20 % 6.4 A 16 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
SMD POWER IND, 10UH, 20%, 6.4A, SHIELDED; Inductance:10µH; RMS Current (Irms):6.4A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):6.2A; Product Range:VLF Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:0.016ohm