TDK RLF12560T-100M7R5
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 7.8A 0.01488Ohm DCR T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet4 页5 年前
IHS
Newark
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.73%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK RLF12560T-100M7R5 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-11-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Wurth Elektronik7443321000
POWER-CHOKE WE-HCC 1210 (Ferrite) | FIXED IND 10UH 9A 14.4 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10A 0.0165Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 9A 0.0255Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Iron 9A 0.0255Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T100MN
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 5.55A 0.0188Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.4A 16mOhm DCR Blister T/R
描述
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 20%, 7.8 A, Shielded, 7.5 A, 12.8mm x 12.5mm x 6mm
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
INDUCTOR, 10UH, 7.5A, POWER LINE; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 7.8A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 7.5A; Product Range: RLF Series; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 6mm; DC Resista