TDK VLF10045T-1R0N100
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 10A 0.0055Ohm DCR T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页23 年前
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF10045T-1R0N100 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
FIXED IND 1UH 12A 5.7 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.4A 8.4mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7A 0.0049Ohm DCR T/R
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7 A 6.5mOhm Max Nonstandard
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 8.9A 0.0059Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNV
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A Embossed T/R
描述
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
VLF Series 1 uH ±30 % 10 A 5.5 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
Power Inductor (SMD), 1 uH, ± 30%, 10 A, Shielded, 13.5 A, 10mm x 9.7mm x 4.5mm
FIXED IND 1UH 10A 5.5 MOHM SMD / 1 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 10 A 5.5mOhm Max Nonstandard