TDK CLF10040T-1R0N-H
Fixed Ind 1UH 12A 5.7 Mohm SMD
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF10040T-1R0N-H 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH/4uH 30% 100KHz Ferrite 15A/7.51A 6.2mOhm/26mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 8.9A 0.0059Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R0NNV
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 9.7A 5.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 14.4A 0.00336Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 10A 0.0055Ohm DCR T/R
描述
FIXED IND 1UH 12A 5.7 MOHM SMD
Fixed Inductors 1.0uH 5.7mOhms 12A Automotive (125C)
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, SMD, 3938
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
CLF-H Nonstandard 0.394Lx0.382W 10.00mmx9.70mm 1muH
1uH 卤30% 6.3A SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS