TDK VLCF5020T-2R7N1R7
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.51A 71mOhm DCR 2020 Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
Newark
element14
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.91%