TDK SPM4015T-3R3M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.5A 0.1166Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-2.20%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK SPM4015T-3R3M-LR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.6A 0.1265Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.9A 0.071Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 3.2A 0.09Ohm DCR 2020 Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR Automotive T/R
描述
FIXED IND 3.3UH 2.5A 116.6 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Metal
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1716
Inductor, Wirewound, 3.3Uh, 2.5A, 20%; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):2.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):3.9A; Product Range:Spm-Lr Series; Dc Resistance Max:0.1166Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM4015T-3R3M-LR