TDK SPM4012T-3R3M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.6A 0.1265Ohm DCR T/R
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-40.53%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-09
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.3A 0.0891Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.9A 0.071Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 3.2A 0.09Ohm DCR 2020 Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1716
FIXED IND 3.3UH 2.6A 126.5 MOHM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
100KHz 3.5A 2.6A 3.3¦ÌH 126.5m¦¸ ¡À20% SMD 4.4mm*4.1mm*1.2mm
2.6A 3.3uH 卤20% 3.5A SMD,4.1x4.4mm Power Inductors ROHS
SPM-LR Nonstandard 0.173Lx0.161W 4.40mmx4.10mm 3.3muH
Inductors for Power Circuits Wound Metal
Inductor, Wirewound, 3.3Uh, 2.6A, 20%; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):2.6A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):3.5A; Product Range:Spm-Lr Series; Power Inductor Case:4.4Mm X 4.1Mm X 1.2Mm Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM4012T-3R3M-LR