TDK SLF12575T-151M1R5-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz Ferrite 1.6A 210mOhm DCR Blister T/R
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
Newark
Factory Futures
Arrow Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.52%
3D下载
SnapEDA
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 15% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.3A 0.24Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744771215
POWER-CHOKE WE-PD | FIXED IND 150UH 1.21A 230 MOHM
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949