TDK SLF12565T-151M1R3-H
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Introduction Date2018-10-01
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz Ferrite 1.6A 210mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz Ferrite 1.6A 210mOhm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 15% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.3A 0.24Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 150uH 20% 1KHz Ferrite 1A 0.23Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744771215
POWER-CHOKE WE-PD | FIXED IND 150UH 1.21A 230 MOHM
TAIYO YUDENNS12575T151MN
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 1.51A 0.194Ohm DCR T/R
描述
FIXED IND 150UH 1.4A 254.4 MOHM
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=150μH, L x W x T :
150uH 卤20% 2.3A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS