TDK NTCG203SH333JT1
Thermistor NTC 33K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3850K T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
LTB Date2027-03-31
LTD Date2028-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3934K Plastic T/R
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4311K Plastic T/R
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4108K Plastic T/R
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=1kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±5%
Thermistor NTC 2.2K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3300K T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3450K T/R
描述
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=33kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±5%
Tape & Reel (TR) NTCG 3850K METAL OXIDE FILM NTC Thermistor -40C~125C 230mW 33k ±3%
Case Eia 0805 B= 3% ,33K 5%/Tape And Reel |Tdk NTCG203SH333JT1
THERMISTOR NTC 33KOHM 3782K 0805
33k惟 200mW 卤5% 3782K 卤3% 0805 NTC Thermistors ROHS
NTC THERMISTOR 33K OHM 5% 0805
NTC Thermistor, 33000ohm, Surface Mount