TDK NTCG104LH154JT
Thermistor NTC 150K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad T/R Automotive
Obsolete
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页22 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
0
Resistance
150 kΩ
150 kΩ
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Hold Current
Trip Current
Time to Trip
Power Rating
100 mW
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2001-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
描述
NTC Thermistor, 150000ohm, Surface Mount
THERMISTOR, NTC, 150K OHM, 5%, 0