TDK NLCV32T-4R7M-PF
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 7.96MHz 15Q-Factor 620mA 1210 T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
element14
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.57%