TDK NLCV32T-221K-EFD
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 220uH ±10% 796kHz 20 Q-Factor Ferrite 80mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet6 页7 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+25.93%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.1A 10Ohm DCR 1812 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor 0.1A 10Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENCBC2518T221KV
Inductor PowerChip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.08A 10.92Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLB3218T221K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.08A 7.02Ohm DCR 1207 T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
796KHz 7MHz 80mA 20@796kHz 220¦ÌH 10.92¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 80Ma, 220 H, 10.92/Tape And Reel |Tdk NLCV32T-221K-EFD
NLCV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 220muH
FIXED IND 220UH 80MA 10.92OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=220μH, L x W x T :
80mA 220uH 卤10% 1210 Power Inductors ROHS
Signal/Decoupling Inductance 8.4Ω 220µH ±10% 80mA 3225