Murata LQH32CN221K23L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
数据表和文档
SOS electronic
Datasheet2 页20 年前
HQonline
_legacy Avnet
Future Electronics
3 个月趋势:
-16.21%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH32CN221K23L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
TraceParts
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 80mA 10.92Ohm DCR 1210 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 80mA 1210 Blister T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor RF Molded Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor 0.1A 10Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
TAIYO YUDENLB3218T221K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.08A 7.02Ohm DCR 1207 T/R
描述
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
LQH32C Series 1210 220 uH 10 % 70 mA Unshielded SMD Wirewound Inductor
Fixed Inductor Nonstandard 220µH ±10% 70mA 10.92Ω 6.8MHz -
INDUCTOR, 220UH, SHIELDED, 0.07A; Inductance: 220µH; Product Range: -; DC Current Rating: 70mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 8.4ohm; Inductance Toleranc
INDUCTOR, 1210 CASE, 220UH; Inductor Type:Wirewound; Inductance:220µH; Tolerance, Inductance:± 10%; Resistance:8.4ohm; DC Current Max:70mA; Self Resonant Frequency:6.8MHz; Case Style:1210; Q Factor @ Vr, F:40; Core Material:Ferrite; ;RoHS Compliant: Yes