TDK NLCV32T-150K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 370mA 728mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
element14
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+99.41%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK NLCV32T-150K-PF 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-21
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 450mA 700mOhm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812