TDK NLCV32T-150K-EFD
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
数据表和文档
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.02%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812