TDK NLCV25T-150K-EFD
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 175mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.69%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 200mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLBC2016T150K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.2A 1.56Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 0.13A 2.8Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLB2518T150K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.145A 0.416Ohm DCR 1007 T/R
Inductor PowerChip Unshielded Wirewound 15uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 2.08Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Fixed Inductor 1008 15µH ±10% 175mA 2.86Ω 21MHz 30@2.52MHz
2.52MHz 21MHz 175mA 30@2.52MHz 15¦ÌH 2.86¦¸ ¡À10% 1008 2.5mm*2mm*1.9mm
FIXED IND 15UH 175MA 2.86OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
NLCV-EFD 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 15muH
175mA 15uH 卤10% 1008 Power Inductors ROHS