Bourns CMH322522-150KL
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-26.26%
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-10-30
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 1210 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 0.13A 2.8Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLB2518T150K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.145A 0.416Ohm DCR 1007 T/R
TAIYO YUDENLB2518T150KV
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.145A 0.416Ohm DCR 1007 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 130mA 900mOhm DCR 1008 Blister T/R
描述
FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
CMH322522 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 15muH
Ind3.2X2.5X2.2Mm,15Uh10%0.13A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CMH322522-150KL
130mA 15uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS