TDK MMZ1608Y471BTA00
Ind Chip Bead Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0603 Punched Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.74%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MMZ1608Y471BTA00 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 500mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.35Ohm DCR 0805 Automotive T/R
TAIYO YUDENBK2125HM471-T
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0805 T/R
描述
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.35Ohm DCR 0603 T/R
FERRITE CHIP BEAD, 1608, 0.35 OHM, 0.5A; Available until stocks are exhausted
FERRITE BEAD, 0.35OHM, 0.5A, 0603; Ferrite Bead Case / Package:0603 [1608 Metric]; Impedance:470ohm; DC Current Rating:500mA; Product Range:MMZ Series; DC Resistance Max:0.35ohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:1.6mm RoHS Compliant: Yes