TDK MMZ1608Y301BTD25
Ind Chip Bead 300 Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0603 Punched Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.38%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MMZ1608Y301BTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 300Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
MMZ 0603 (1608Metric) SMD/SMT 1 Ferrite Bead 500mA 300Ohm 100MHz 0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
Ferrite Beads Multi-Layer 300Ohm 25% 100MHz 500mA 250mOhm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads 0402 300ohms 250mA Signal Line AEC-Q200
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 200mA 300mOhm DCR 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1005HS241-T
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR 0402 T/R
描述
Ferrite Beads 0603 300ohms 500mA Signal Line AEC-Q200
300m惟 300惟@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS
FERRITE BEAD, 0603, 0.5A, 300 OHM;
Chip Beads, |Z|=300Ω at 100MHz, L x W x T :
500mA 300¦¸@100MHz 300m¦¸ 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)